Whey Protein Powder

V tejto prvotriednej receptúre nájdete 23 g bielkovín na porciu, čo vám umožní rýchlo si udržať a rásť svalovú hmotu

Výrobca: Lazar Angelov
20,00 € bez DPH
24,00 €
Stav skladu: skladom

Ak chcete budovať svalovú hmotu, zvýšiť svoj výkon a vyťažiť maximum zo všetkej tvrdej práce v posilňovni alebo jednoducho chcete zvýšiť príjem bielkovín, srvátkový proteínový koncentrát je tá správna cesta. Využite s ním svoje tréningy na maximum. Každá porcia obsahuje 23 gramov vysokokvalitného, ​​rýchlo stráviteľného a absorbujúceho srvátkového proteínu, ktorý podporuje aj tie najprísnejšie športové a fitness ciele!

Prispieva tiež k rastu a udržiavaniu zdravých kostí. Srvátkový proteínový koncentrát je vyrobený z mlieka, čo znamená, že ide o kompletný proteín, ktorý poskytuje všetky potrebné aminokyseliny, ktoré si vaše telo nevie syntetizovať a musia byť dodané stravou. Vyberte si svoju obľúbenú príchuť a pestujte ako profesionál!

Srvátkový proteínový koncentrát, Odtučnený kakaový prášok (9%), Arómy, inulín (z čakanky), Sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), Vanilkový kryštál.

Alergény:

VYROBENÉ V ZARIADENÍ, KTORÉ POUŽÍVA LEPOK, MLIEKO, SÓJU, VAJECKO A ORECHY.

Zmiešajte 1 dávku (30 g) s 250 ml vody. Ako doplnok stravy užívajte 1 dávku denne: v tréningové dni užite 1 dávku 30 minút po tréningu. V netréningové dni užite 1 dávku hneď po prebudení.