TST + GH
TST + GH od firmy Biotech USA je regulátor tvorby rastového hormónu a testosterónu.
Výrobca: Biotech USA
14,83 € bez DPH
17,80 €
Stav skladu: skladom

Obsahuje kyselinu D-asparágovú (DAA), arginín-alfa-ketoglutarát (AAKG), L-glutamín, L-karnitín L-tartrát, L-ornitín hydrochlorid a L-lyzín, vitamín B5 a B6, horčík a zinok.

 • Glutamín hrá dôležitú úlohu v metabolizme. Funguje ako zdroj energie a tiež ako aminokyselina ktorá je stavebnou jednotkou bielkovín. Takmer 2/3 zo svalového tkaniva sa skladajú z aminokyselín, preto je glutamín populárny doplnok stravy medzi športovcami.
 • Vitamín B6 prispieva k regulácii hormonálnej aktivity.
 • Zinok prispieva k udržaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.
 • Vitamín B5 sa podieľa na syntéze a metabolizme steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, ako aj k zníženiu únavy a vyčerpania.

Rastový hormón (RH) je bielkovina pozostávajúca zo 191 aminokyselín, ktorá sa produkuje v prednom laloku hypofýzy. Je dôležitá pre rast tela počas dospievania. Počas spánku (presnejšie hlbokého spánku) hypotalamus reguluje vylučovanie produkovaného rastového hormónu, ktorý môže byť považovaný za "pozitívny" hormón vďaka tomu, že podporuje syntézu bielkovín a obmedzuje ukladanie tuku v tele. Akonáhle dosiahnete vek približne 35-40 rokov, vaša svalová hmota z roka na rok začne miznúť. V tom istom čase sa v rovnakej miere začne ukladať na vašom tele telesný tuk. Tento proces môže byť vysvetlený značným znížením rastového hormónu. Najlepší a najbezpečnejší spôsob ako zvýšiť množstvo tohto hormónu je, že budete podporovať jeho vnútornú tvorbu.

Testosterón je najdôležitejší mužský hormón. U mužov je produkcia testosterónu v semenníkoch, zatiaľ čo u žien sú to vaječníky a nadobličky, ktoré produkujú minimálne množstvo testosterónu. Hlavnou funkciou testosterónu je udržiavať a uľahčiť sexuálnu výkonnosť, ale je tiež dôležitý pri budovaní svalovej hmoty a prispieva k zdravému zloženiu tela. To zohráva dôležitú úlohu v tom, akú majú muži náladu a tiež zvyšuje hladinu energie. Postupom času však telo produkuje menej a menej testosterónu, takže sa odporúča zvýšiť jeho tvorbu prirodzenými prostriedkami a to: cvičením, zdravou stravou a doplnkami výživy.

Výhody:

 1. Reguluje optimálnu hladinu a produkciu hormónov
 2. Minerály a vitamíny skupiny B
 3. Silné regeneračné účinky
 4. Znižuje únavu a vyčerpanosť
 5. Bez zakázaných látok
 6. Bez gluténu a laktózy
 7. Bez konzervantov

Kyselina D-asparágová, L-karnitín L-tartrát, L-arginín alfa-ketoglutarát, L-lyzín hydrochlorid, L-glutamín, L-ornitín hydrochlorid, oxid horečnatý, arómy, sladidlá (sukralóza, glykozidy steviolu), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), regulátory kyslosti (tartráty draselné), D-pantotenát vápenatý, oxid zinočnatý, farbivo (indigotín), pyridoxín hydrochlorid.

Veľkosť jednej dávky: 6 g
Počet dávok v balení: 50
Hodnoty: v 6 g v 100 g
Energetická hodnota 6,7 kJ/1,6 kcal 22 kJ/5,2 kcal
Tuky 0 g 0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g 0 g
Sacharidy 0,39 g 1,3 g
z toho cukry 0,03 g 0,09 g
Bielkoviny 0 g 0 g
Soľ 0 g 0 g
Vitamín B6 0,97 mg 16,2 mg
Horčík 57 mg 950 mg
Kyselina pantoténová 5,4 mg 90 mg
Zinok 2,83 mg 47,1 mg
Ďalšie aktívne účinné látky: v 6 g v 100 g
Kyselina D-asparágová 2 940 mg 49 000 mg
L-arginín alfa-ketoglutarát 720 mg 12 000 mg
L-glutamín 480 mg 8 000 mg
L-karnitín 500 mg 8 350 mg
L-lyzín hydrochlorid 480 mg 8 000 mg
L-ornitín hydrochlorid 350 mg 5 740 mg

Alergény:

Vyrobené v závode, kde sa spracovávajú aj produkty obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, zeler, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Zmiešajte 1 dávku (1 odmerku - 6 g) prípravku s 200 ml vody. Užívajte pred spaním.

Upozornenie:

Uskladňujte mimo dosahu detí. Určené len pre mužov vo veku nad 18 rokov. Neužívajte, ak máte akékoľvek zdravotné problémy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte dobre uzatvorené na suchom mieste pri teplote 5-25 °C a relatívnej vlhkosti vzduchu do 70 %, mimo dosahu zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia. Po otvorení nevyberajte vrecúško so silikagélom a dózu vždy dobre uzavrite.