T/GH
T/GH od firmy Scitec Nutrition podporuje hladinu testosterónu, rast a hormonálnu syntézu.
Výrobca: Scitec Nutrition
16,67 € bez DPH
20,00 €
Stav skladu: skladom
  • T/GH obsahuje až 12 účinných, dôkladne vybraných zložiek, ktoré zabezpečujú komplexnú podporu hladiny testosterónu, rastu a optimalizácie výkonu.
  • Obsahuje DAA (kyselinu D-asparágovú), a to vo vedecky skúmanom 3 gramovom množstve, a popri tom pokročilé formy karnitínov (propionyl-L-karnitín a acetyl L-karnitín).
  • Aminokyselinový komplex obsahuje aj pokročilé verzie AKG, arginín a ornitín.
  • T/GH obsahuje vitamín D3, bór a iné životne dôležité minerálne látky, spomedzi ktorých zinok prispieva k normálnej plodnosti, reprodukčnej schopnosti a k udržiavaniu normálnej hladiny testosterónu v krvi.
  • Vitamín-D prispieva k normálnej činnosti svalov a k zachovaniu normálnej činnosti imunitného systému.
  • Horčík prispieva hlavne k správnej bielkovinovej syntéze, k správne fungujúcemu nervovému systému (neurostransmisie a svalové kontrakcie, vrátane srdcového svalu), k znižovaniu únavy/vyčerpanosti, k normálnym procesom tvorby energie, ako aj k rovnováhe elektrolytov.
Výhody:
  1. DAA
  2. Aminokyselinový komplex
  3. Pokročilé karnitíny a vitamíny

Neutral: Kyselina D-asparágová, L-arginín HCI, L-aspartat dihydrát horečnatý, Acetyl-L-karnitín HCL, glycín, L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1, L-lyzín HCI, propionyl L-karnitín, látka proti hrudkovateniu a spekaniu (fosfát trivápenatý),L-ornitín alfa-ketoglutarát 2:1, kyselina bórová, zinok-sulfát-monohydrát, cholekalciferol.

Príchuť Cherry-Vanilla: Kyselina D-asparágová, aróma (vanilka, čerešňa), L-arginín HCI, látka proti hrudkovateniu a spekaniu (fosfát trivápenatý), Acetyl-L-karnitín HCI, glycín, L-arginín alfa-ketoglutarát 2:1, L-lyzín HCI, propionyl L-karnitín, L-ornitín alfa-ketoglutarát 2:1, farbivo (sulfitový amoniak karamelu), uhličitan horečnatý, sladidlá (acesulfám-K, sukralóza), kyselina bórová, zinok-sulfát-monohydrát, cholekalciferol.

Veľkosť jednej dávky: (Neutral) 2/3 odmerky (8 g)
Počet dávok v balení: 30
Hodnoty jednej dávky
Vitamín D3 5,0 mcg
Horčík (z aspartátu horčíka) 56,3 mg
Zinok 1,5 mg
Borón 3,6 mg
DAA (kyselina D-Asparágová) 3 000 mg
T/GH Select amino komplex 2 750 mg
- L-Arginín HCI 1 000 mg
- AAKG (L-Arginín Alfa Ketoglutarát) 500 mg
- Glycín 500 mg
- L-Lyzín HCI 500 mg
- OKG (L-Ornitín Alfa Ketoglutarát) 250 mg
Pokročilý karnitínový komplex 1 000 mg
- Acetyl L-Karnitín HCI 500 mg
- Propionyl L-Karnitín 500 mg
z toho čistý karnitín 634 mg

Alergény:

Produkt bol vyrobený v prevádzke so spracovávaním mlieka, vajec, gluténu, sóje, arašidov, lieskových orieškov, zeleru, rýb a kôrovcov.

Bez príchute: Zmiešajte 2/3 odmerky (8 g) so 100 ml vody denne a vypite pred spánkom.

Upozornenie:

Produkt nie je náhradou rozmanitej stravy ani zdravého životného štýlu. Skladujte mimo dosahu detí. Odporúčanú dennú dávku neprekračujte. Skladujte na suchom a chladnom mieste. Slnečné žiarenie a teplo môže poškodiť obal. Tento produkt nie je určený k diagnostike, liečbe, na vyliečenie alebo prevenciu akejkoľvek choroby.