Shadowhey

Kvalitný srvátkový koncentrát s prirodzene vysokým obsahom BCAA a glutamínu.

Výrobca: Dorian Yates
39,17 € bez DPH
47,00 €
Stav skladu: skladom

DY Nutrition Shadowhey je kvalitný srvátkový koncentrát s prirodzene vysokým obsahom BCAA a glutamínu. Shadowhey sa vyznačuje lahodnou chuťou, výbornou rozpustnosťou a rýchlou stráviteľnosťou. Je ideálnym zdrojom bielkovín ako po tréningu, tak aj medzi jedlami počas dňa. Na jednu dávku obsahuje až 22 g bielkovín, ktoré prispievajú k rastu a udržaniu svalovej hmoty, s minimálnym obsahom tuku a sacharidov.

Výhody

  • až 22 g bielkovín na jednu dávku
  • prirodzene vysoký obsah BCAA a glutamínu
  • lahodná chuť a rýchla stráviteľnosť

Srvátkový proteínový koncentrát, inulín (z čakanky), arómy, sladidlá (sukralóza, acesulfám K), kyselina (kyselina citrónová), vanilkový kryštál, farbivo (E102).

Alergény:

Obsahuje mlieko alebo výrobky z nich.

Rozmiešajte 1 dávku (1 odmerka = 30 g) v 250 ml vody alebo nízkotučného mlieka. V tréningové dni užite 1 dávku ihneď po tréningu. V netréningové dni užite 1 dávku ráno po prebudení.

 

Upozornenie:

Uschovajte na suchom a tmavom mieste pri teplote do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, pre tehotné ženy, pre dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy.