Protein Delite Shake novinka

Scitec Nutrition Protein Delite Shake je lahodný proteínový nápoj so skutočnými kúskami ovocia a čokolády.

Výrobca: Scitec Nutrition
21,92 € bez DPH
26,30 €
Stav skladu: skladom

Časová náročnosť prípravy jedla niekedy neumožňuje, aby ste prijali vžy teplé jedlo, naviac ak máte chuť maškrtiť medzi jedlami hľadáte snack, ktorý obsahuje zasýti, ale zároveň by mal byť lahodný. Protein Delite Shake je proteínový prášok, ktorý vám nielen zaistí príjemný chuťový zážitok, ale zároveň je obohatený o extra účinné látky. Obsahuje nielen 19 g bielkovín na porciu, ale aj chróm, zinok, jód a dokonca aj výťažky zo zelenej kávy a zeleného čaju s trochou karnitínu a vitamínu E.

Zinok a chróm sa podieľajú na normálnom metabolizme makroživín a chróm tiež prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi. Zinok sa podieľa na normálnom metabolizme sacharidov, normálnom metabolizme mastných kyselín a normálnej syntéze bielkovín. Jód prispieva k normálnej tvorbe hormónov štítnej žľazy a normálnej funkcii štítnej žľazy.

Výhody:

  1. Obsahuje v každej 30 g dávke až 19 g bielkovín
  2. Vynikajúce príchute
  3. Bez lepku
  4. S pridanými účinnými látkami ako chróm, zinok, výťažky zo Zelenej kávy a čaju
 

Almond+Coconut: Instantný srvátkový proteínový koncentrát 74 % (srvátkový proteínový koncentrát, emulgátor: lecitíny (sója)), mliečny proteínový koncentrát 9,7 %, kokos strúhaný 8,8 %, arómy, zahusťovadlo (xantánová guma), L-cantánová guma, soľ, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), zelený čaj (camellia sinensis) extrakt z listov 0,4 %, zelená káva (coffea robusta) extrakt z bôbov 0,3 %, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), DL-alfa-tokoferylacetát (DL-alfa-tokoferylacetát, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)), síran zinočnatý, jodid draselný, pikolinát chrómu.

Chocolate: Instantný srvátkový proteínový koncentrát 74 % (srvátkový proteínový koncentrát, emulgátor: lecitíny (sója)), mliečny proteínový koncentrát 9,7 %, kúsky čokolády 5,1 % (kakaová hmota, emulgátor: lecitíny (sója), prírodná kakaová hmota, aróma), kakaový prášok so zníženým obsahom tuku 3,2 %, arómy, zahusťovadlo (xantánová guma), L-karnitín L-tartrát 1 %, soľ, zelený čaj (camellia sinensis), extrakt z listov 0,4 %, zelená káva (coffea robusta) extrakt z bôbov 0,3 %, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), DL-alfa-tokoferylacetát (DL-alfa-tokoferylacetát, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)), síran zinočnatý, jodid draselný, pikolinát chrómu .

Strawberry+White Chocolate: Instantný srvátkový proteínový koncentrát 74 % (srvátkový proteínový koncentrát, emulgátor: lecitíny (sója)), mliečny proteínový koncentrát 9,7 %, mrazom sušené kúsky jahôd 5,5 %, arómy, zahusťovadlo L-xanthan, zahusťovadlo vínan 1 %, soľ, zelený čaj (camellia sinensis), extrakt z listov 0,4 %, sladidlá (acesulfám K, sukralóza), koncentrát z červenej repy v prášku (maltodextrín, koncentrát z červenej repy, kyselina (kyselina citrónová)), zelená káva (extrakt z kávy robusta) 0,3 %, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý), DL-alfa-tokoferylacetát [DL-alfa-tokoferylacetát, protihrudkujúca látka (oxid kremičitý)), síran zinočnatý, jodid draselný, pikolinát chrómu.

 

Alergény:

Alergény sú vyznačené tučným písmom. Vyrobené v závode, ktorý vyrába mlieko, vajcia, sóju, arašidy, orechy, zeler, ryby, kôrovce, mäkkýše a potraviny obsahujúce oxid siričitý.

 

Zmiešajte 30 g prášku s 300 ml vody denne. Užívajte 1 dávku po tréningu v tréningové dni a 1 dávku po rannom prebudení v dňoch odpočinku.

Upozornenie:

Nie je náhradou vyváženej, pestrej stravy a zdravého životného štýlu!