Nitron Liquid Amino
Liquid Amino od Biotech USA bol vedecky navrhnutý pre budovanie ultrasuchej svalovej hmoty a pre podporu rýchlej regenerácie svalov po tréningu.
Výrobca: Biotech USA
13,00 € bez DPH
15,60 €
Stav skladu: skladom
  • budovanie ultrasuchej svalovej hmoty a pre podporu rýchlej regenerácie svalov po tréningu
  • obsahuje rýchlo sa vstrebávajúce, vysoko kvalitné aminokyseliny s rozvetvenými reťazcami (BCAA), aminokyseliny viazané peptidovou väzbou a voľné aminokyseliny
  • 1 dávka Liquid Amino obsahuje 12000 mg čistých aminokyselín z oboch, hydrolyzovanej a
  • srvátkovej bielkoviny

Voda, Amino Faktor (hydrolyzovaný kolagén, hydrolyzovaný srvátkový proteín, L-leucín, L-isoleucín, L-valín), maltodextrín, kyselina citrónová, konzervačná látka (kyselina sorbová [E200], benzoan sodný [E211]), aróma, arginín AKG, pyridoxín HCl, sladidlá (acesulfam K*, sukralóza), farbivo (pre príchuť citrón: E110; pre príchuť pomaranč: E110, E102), kyanokobalamín. *obsahuje zdroj fenylalanínu.

Veľkosť jednej dávky: 40 ml % RDA*
Počet dávok v balení: 25
Výživové hodnoty
Kalórie 378,8 kJ/88,8 kcal **
Bielkoviny 12 g **
Tuky 0 g **
Sacharidy 6 g **
Amino faktor
Hydrolizovaný kolagén, srvátkový proteínový hydrolyzát
BCAA
Mikronizovaný L-Leucín, Mikronizovaný L-Izoleucín, Mikronizovaný L-Valín 12 000 mg **
Amino Circulation Matrix
L-Arginín AKG 100 mg **
Vitamín B6 (ako pyridoxín hydrochlorid) 12 mg 857 %
Vitamín B12 (ako Kyanokobalamin) 1 mcg 120 %

* RDA - Odporúčaná denná dávka ** - Odporúčaná denná dávka nebola stanovená

Užívajte jednu dávku pred a druhú dávku po tréningu. V netréningové dni konzumujte jednu dávku ráno a druhú dávku večer.

Upozornenie:

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Po otvorení skladujte na chladnom mieste. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy. Nevhodný pre jedincov do 14 rokov. Obsahuje fenylalanín. Prípravok nie je vhodný pre fenylketonurikov. E110, E102: môže mať nepriaznivé účinky na činnosť a pozornosť detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.