Nitrix 2.0

Nitrix 2.0 od BSN je najnovší, brutálnejší proste najlepší nitrix všetkých čias. Na tento pocit napumpovania nikdy nezabudnete

Výrobca: BSN
30,75 € bez DPH
36,90 €
Stav skladu: skladom
  • Kľúčom k úplne novému a prepracovanému NITRIX 2.0 je použitie aminokyseliny L-citrulín (1,5 g), čo je prekurzor výroby oxidu dusnatého.
  • BSN s neúnavnou oddanosťou k inováciám opäť prináša vylepšenú verziu svojho najlepšieho produktu a napreduje dopredu vo svete doplnkov výživy.
  • NITRIX 2.0 poskytuje cenný základ vašej suplementácie a tréningového úsilia.
  • Nový NITRIX 2.0 je oveľa pohodlnejší, než inokedy.

NITRIX 2.0 je navrhnutý pre podporu:

  1. Napumpovania
  2. Vytrvalosti
  3. Produkcie oxidu dusnatého
  4. Výkonu

Kreatín monohydrát, L-citrulín, plniaca látka (mikrokryštalická celulóza), protihrudkujúce látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín), extrakt hlohu (crataegus monogyna/laevigata, aerial part), extrakt granátového jablka (punica granatum, plod), extrakt hroznových semienok (vitis vinifera, semeno), stabilizátor (zosilnená sodná soľ karboxymetylcelulózy), extrakt kajenského korenia (capsicum annuum, plod), polygonum cuspidatum extrakt z kôry v prášku (štandardizovaný 20 % resveratrol), nikotinamíd, extrakt čierneho pepru (piper nigrum, plod).

 

Veľkosť jednej dávky: 3 tbl.
Počet dávok v balení (180 tbl.) 60
Počet dávok v balení (90 tbl.) 30
Kreatín 1,5 g
L-Citrulín 1,5 g
Extrakt hlohu 100 mg
Extrakt granátového jablka 100 mg
Ektrakt hroznových semienok 50 mg
Extrakt kajenského korenia 25 mg
Niacín 12 mg
Extrak čierneho pepru 5 mg
Resveratrol 3 mg

Užívajte 3 tablety 2x denne. V tréningové dni 3 tablety 60 minút pred tréningom a 3 tablety ihneď po tréningu. V netréningové dni 3 tablety ráno nalačno a 3 tablety pred obedom.

 

Upozornenie:

Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte na suchom a chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.