L-Arginine novinka

Akýkoľvek doplnok stravy, ktorý zvyšuje prietok krvi, mu umožňuje zvýšiť prísun kyslíka a tým aj výkon. Presne to dokáže L-arginín! Samozrejme, ako všetky aminokyseliny, aj toto je len jeden z pozitívnych účinkov L-arginínu.

Výrobca: Lazar Angelov
14,92 € bez DPH
17,90 €
Stav skladu: skladom

Pomáha budovať bielkoviny a môže zvýšiť hladinu rastového hormónu v našom tele. Uvedomujúc si to, už nie je otázne, nakoľko je táto živina užitočná pre tých, ktorí chcú podporiť svoj výkon a rozvoj svalov. Lazar Nutrition L-Arginine 6000 mg chudého L-arginínu dodá vášmu telu 100% čistú formu voľných aminokyselín v jednej dávke.

ŠPIČKOVÝ VÝKON A RAST

L-arginín uvoľňuje oxid dusnatý v krvi, čo je dôležité vedieť, pretože oxid dusnatý má vazodilatačný účinok. Oxid dusnatý rozširuje cievy uvoľnením svalov ich stien.

Výsledkom je zníženie krvného tlaku a zvýšenie prietoku krvi do svalov počas tréningu. Zvýšený prietok krvi môže podporovať príjem kyslíka a živín na dlhšiu dobu a efektívnejšie.

Energetický systém nášho tela potrebuje na výrobu paliva kyslík. Kyslík je krvou transportovaný do svalov pripravených na podporu tvorby energie. Bez kyslíka nemôžu svaly správne fungovať.

Počas cvičenia telo potrebuje viac kyslíka, dýchanie sa zrýchľuje, pretože telo sa snaží dostať viac kyslíka do pľúc a následne do krvného obehu.

To je miesto, kde sa suplementácia arginínu stáva pre nás zaujímavým kvôli jeho skvelému katalytickému efektu oxidu dusnatého. Pomáha vášmu telu a svalom pracovať efektívnejšie a dlhšie počas tréningu a môže pomôcť znížiť poškodenie svalov a podporiť hojenie. Okrem zlepšenia výkonu ale nesmieme zabúdať ani na jeho účinky na rast svalov. L-arginín prispieva k rastu svalov, pretože je potrebný pre syntézu mnohých druhov bielkovín.

Ako starneme, produkcia prirodzeného rastového hormónu v našom tele sa spomaľuje. Prítomnosť tohto hormónu je tiež spojená s hromadením tuku a zadržiavaním svalov.

Arginín je schopný zvýšiť hladinu rastového hormónu v našom tele, čo umožňuje syntézu bielkovín a lepšie začlenenie aminokyselín, čím efektívne chráni naše svaly. Ak snívate o dobre vytvarovanej a čistej svalovej hmote, L-arginín môže byť kľúčom k tomu, aby sa tento sen stal dosiahnuteľným cieľom.

L-arginín 100% (voľnej formy aminokyseliny)

Zmiešajte 1 vrchovatú odmerku (6g) s 250ml studenej vody. V tréningové dni užívajte 30 minút pred tréningom