Joint-X
Joint X - Scitec Nutrition: je dokonalá kombinácia kľbovej výživy - na prevenciu a liečbu.
Výrobca: Scitec Nutrition
8,50 € bez DPH
10,20 €
Stav skladu: skladom

Podporuje: lubrikáciu kĺbov, regeneráciu chrupaviek, redukciu opuchov, zápalov, bolesti a flexibilitu kĺbov. Základnou zložkou chrupavky je komplex muko - polysacharidov bielkovín, podobnou látkou je aj chondroitín sulfát, ktorý sa priamo zabudováva do chrupaviek čím priaznivo vplýva na jej zloženie. Týmto sa do tkanív dostávajú výživné látky, zvyšujúce ich pružnosť napomáhajúc lepšie zvládať nárazy a celkové zaťaženie. Chondroitín má aj vlastnosť chrániť ešte zdravé tkanivá, zabraňuje tvorbe enzýmov, ktoré oslabujú tkanivo chrupavky odoberaním esenciálnych živín. Chondroitín aktívne znižuje bolesti pri zápaloch spojivových tkanív, účinne pôsobí pri regenerácii šliach a väzív a to bez nežiadúcich účinkov, ako je tomu pri užívaní niektorých liečiv (Ibuprofen, Aspirín).

Glukosamín má podobné pôsobenie a podporuje účinky chondroitínu. MSM je organická látka, tiež veľmi významná pre spojivové tkanivá, preto produkt JOINT-X obsahuje aj túto zložku. Želatína je komponentom kolagénu, ktorý je základom pre spojivové tkanivá.

Glucosamine Sulphate *2KCl, Raising Agents (Dextrose, Magnesium Stearate, Tricalcium Phosphate), Gelatin, Capsule Shell (Bovine Gelatin; Colors: Candurin Silver Fine, Copper Complex of Chlorophyllins), Chondroitin Sulphate, Methylsulfonylmethane (MSM).

Veľkosť jednej dávky: 4 kaps. % DV
Počet dávok v balení: 25
Hodnoty jednej dávky
Glukosamín sulfát 1 024 mg *
Chondroitín sulfát 360 mg *
Želatína 500 mg *
MSM (metylsulfonylmetán) 200 mg *

*%DV - denná dávka nebola stanovená

Užívajte 1 kapsulu 1 až 4-krát denne s jedlom.