Jack 3D

Jedná so o predtréningovú zmes, ktorá vás pripraví na prekonanie ďalších hraníc pri cvičenie.

Výrobca: USP Labs
19,17 € bez DPH
23,00 €
Stav skladu: skladom

USP labs JACK3-D jeden z dlhodobo najpredávanejších NO v USA !!!
USP labs Jack3d je energizujúci stimulačný komplex, ktorý vás pripraví na intenzívny tréning. Jack3d napumpuje vaše svaly a umožní vám zdvíhať väčšie váhy, podávať väčšie výkony, skrátka zefektívni a maximálne zintenzívni váš tréning. Zároveň dobre chutí.

Jack3d v bodoch:

  • podpora intenzity, sily , energie, výkonnosti, vytrvalosti a napumpovanie svalov ,
  • neobsahu žiadne cukry, kalórie, maltodextrín, vysoké dávky horčíka a umelá farbivá,
  • funkčné princíp synergie jednotlivých komponentov,
  • výborná chuť.

 

Citric Acid E330, Natural Artificial Flavors, Sucralose E955, Beet Powder (Color), Silicon Dioxide E551, Calcium silicate E552, acesulfam Potassium E950, Beta Carotene (Color)

 

 

zloženie 1 odmerka 5.5 g 2 odmerky 11 g
Proprietary Blend
- Advanced Creatine Ratio ( Creatine (as Monohydrate, Anhydrous), Nitrate Blast (Citrulline, Pinus pinaster (Bark) Extract), Beta Alanine (Carnosyn), Tyrosine, Choline bitartrate Malic Acid E296, Choline,

4.3g

8,6g

 

Užite 1-2 odmerky 30-40min pred tréningom. Neprekračujte dávku max. 3 odmerky v perióde 24 hodín !!!

Upozornenie:

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním so poraďte so svojím praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu. Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 18 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi chorobami. Výrobok nie je vhodný pre registrovaných športovcov.