Ca D3 K2
Výživový doplnok s obsahom vápnika, fosforu, vitamínu D a K v kapsulovej forme.
 
Výrobca: Biotech USA
5,75 € bez DPH
6,90 €
Stav skladu: skladom

Vápnik je potrebný na udržiavanie zdravých kostí a zubov, preto je mimoriadne dôležitý pri ochrane zdravia. Rovnako ako vápnik aj fosfor sa zúčastňuje na ochrane zdravých kostí a zubov, energetických metabolických procesov a tiež prispieva k správnemu fungovaniu bunkových membrán. Primárnou úlohou vitamínu D je ochrana zdravia kostí a podobne ako vápnik a fosfor prispieva aj k udržaniu zdravých kostí, zubov a svalových funkcií, ako aj správnemu fungovaniu imunitného systému. Je nepriamo zodpovedný za zdravie kostí, pretože vitamín D prispieva k správnej absorpcii/využitiu vápnika a fosforu spolu so zachovaním normálnej hladiny vápnika v krvi. Vitamín K prispieva aj k udržaniu normálnej kostnej štruktúry. Tiež sa podieľa na normálnej krvnej zrážanlivosti, preto sa neodporúča užívať ľudom, ktorí užívajú kumarínové antikoagulanciá. 

Výhody:

  1. Denná dávka obsahuje 908 mg vápnika
  2. Kombinovaná podpora zdravia kostí a zubov
  3. Balenie vystačí 1 mesiac

Vápenaté soli kyseliny ortofosforečnej, protihrudkujúca látka (horečnaté soli mastných kyselín), kapsula (želatína, povlaková látka (šelak), farbivo (oxidy a hydroxidy železa), regulátor kyslosti (hydroxid amónny), regulátor kyslosti (hydroxid draselný)), menachinón, cholekalciferol.

 

Veľkosť jednej dávky: 1 kaps.
Počet dávok v balení: (90 kaps.) 90
Hodnoty: v 3 kaps.
Vápnik 908 mg
Fosfor 702 mg
Vitamín D 6 µg
Vitamín K 30 µg
 

Alergény:

Vyrobené v závode kde sa spracovávajú potraviny obsahujúce mlieko, vajcia, lepok, sóju, kôrovce, oxid siričitý a orechy.

Užívajte 3x denne medzi jedlami 1 kapsulu. Zapite veľkým pohárom vody. 

Upozornenie:

Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Uskladňujte mimo dosahu malých detí! Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu! Užívanie prípravku sa nedoporučuje osobám, ktoré užívajú lieky proti zrážanlivosti krvi typu kumarín. Uchovávajte dobre uzatvorené na chladnom, suchom mieste.