Animal Flex

Kvalitná, rokmi overená a obĺúbená kĺbová výživa obsahujúca až 44 dávok.

Výrobca: Universal
38,58 € bez DPH
46,30 €
Stav skladu: skladom u dodávateľa

Pevný ako skala. Nie, nehovoríme o mohutných kusov mäsa, ktoré sú zavesené na tvojej kostre - tie sú dobre viditeľné. Hovoríme o tvojich kĺboch, kostiach, šľachách a ostatných podporných štruktúrach, ktoré umožnujú dvíhanie železa. Časti tela, ktoré priznajme si, nie sú viditeľné, no dajú nám pocítiť keď niečo nie je v poriadku.

Animal Flex obsahuje všetký nevyhnutné látky umožňujúce udržanie optimálneho stavu kĺbov. Každá plechovka obsahuje obsahuje 44 oddelených balených porcií. Každú porciu tvorí 8 rôznych tabliet. Niektoré tablety sú nerovnomerne sfarbené, s čiernymi a oranžovými škvrnami. Zafarbenie spôsobujú zložky produktu, je to normálne a bežne sa vyskutuje.

Animal Flex obsahuje viacero dôležitých ochranných komplexov:

  1. Účinný komplex kĺbovej konštrukcie na regeneráciu tkanív a kĺbov.
  2. Komplex, potrebný k vytvoreniu kĺbovej tekutiny na zabránenie opotrebovania.
  3. Komplex, ktorý podporuje regeneráciu, ktorý zároveň znižuje aj citlivosť kĺbov.
  4. Esenciálny vitamínovo-minerálny mix, ktorý je dôležitý pre zachovanie zdravých kĺbov.

Animal Flex zásobuje kĺby dôležitými surovinami ako glukosamín( dva druhy), MSM a chondroitín. Komponenty boli vyvinuté na ochranu kĺbov a na posilnenie chrupaviek a šliach. Tieto výživné látky po vstrebaní rýchlo a účinne podporujú regeneráciu chrupaviek.

Produkciu kĺbovej tekutiny, ktorá obklopuje a chráni kĺby pred preťažením spôsobujúcim opotrebenie a strnulosť podporujú nasledujúce komponenty: kyselina hyalurónová (HA) a olej z ľanových semien. Pôvodný obsah oleja kĺbovej tekutiny tieto dôležité komponenty obnovujú prirodzenou cestou preto, aby činnosť kĺbov bola ľahká a bezbolestná.

Animal Flex obsahuje dôležité rastlinné výťažky:

  1. Kurkuma
  2. Boswellia
  3. Zázvor

Hlavným účinkom je bojovať proti zápalu a predchádzať jeho vzniku. O liečivých rastlinách a extraktoch je známe, že pomáhajú zabrániť vytváraniu zápalov, čo vedie k dlhodobému obdobiu bez zápalov, tréningy teda môžu nerušene prebiehať. Vylúčenie zápalov je dôležité pre vyhnutie sa bolestivým kĺbom a mutáciám kĺbov, ktoré sa obvykle ukazujú po dlhoročnom tvrdom tréningu. Nedajú sa porovnať s klasickými utišujúcimi prostriedkami, ktoré odstránia len príznaky a skutočnú príčinu bolesti neliečia. Účinné látky v Animal Flex zabezpečujú vyriešenie dlhotrvajúcich problémov a zdravie kĺbov.

Animal Flex obsahuje špeciálny vitamínový mix a mix minerálnych látok:

Táto zmes je potrebná k dokonalému zásobovaniu výživovými látkami. Zabezpečuje nevyhnutné mikro výživné látky, ktoré sú potrebné pre zdravie kĺbov. Sú to vitamíny C a E, zinok, selén a mangán.

Za účinnosť Animal Flex ručíme 100 %-ne. Stačí jeden pak denne. Jediný pak je účinný a dokonale postačí. Animal Flex bol vyvinutý pre serióznych kulturistov a profesionálnych silových trojbojárov, a nie pre "veveričky posilňujúce po víkendoch".

Animal Flex je rozhodujúci výživový doplnok, aby tvoje kĺby ostali aj napriek veľkému zaťaženiu zdravé, jeho komponenty sú pre telo denne potrebné. Môže sa užívať počas celého roka, oddychové obdobie nie je potrebné a môže sa kombinovať s akýmkoľvek produktom zo série Animal.

Výhody:

  1. Kombinovaná kĺbová výžicva
  2. S obsahom vitamínov a minerálov
  3. Balenie na 44 dní

Hydrogenfosforečnan vápenatý, maltodextrín, želatína, kyselina stearová, stearát horečnatý, čistená voda, mikrokryštalická celulóza, glycerín, oxid kremičitý, karamelové farbivo, farmaceutická želatína.

Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: (44 pakov) 44
Kalórie 9 kcal
Kalórie z tukov 9 kcal
Tuky 1 g
Vitamin C (ako kyselina askorbová) 100 mg
Vitamin E (ako D-alfa tokoferol sukcinát) 100 IU
Zinok (ako oxid zinočnatý) 15 mg
Selén (ako seleničitan sodný) 70 mcg
Mangán (ako síran mangánatý) 1 mg
Joint Construction Complex 3 000 mg
Glukosamín (ako kyselina chlorovodíková, síran 2KCI)  
Metylsulfonymetán (MSM)  
Chondroitín Sulfát A (CSA)  
Chondroitín Sulfát C (CSC)  
Joint Lubrication Complex 1 000 mg
Olej z ľanových semienok (50 % kyselina alfa-linolénová)  
Hydrolyzovaný kolagén  
Kyselina hyaluronová  
Joint Support Complex  
Zázvor extrakt z koreňa (Gingeroly, Shogaoly)  
Kurkumovník extrakt z koreňa (Kurkumín)  
Kadidlovník (Živica) (Kyselina boswellová)  
Quercetín  
Bromelaín  

Alergény:

Obsahuje kôrovce, sóju a sulfáty. Vyrábané v zariadení, ktoré spracúva aj mlieko, sóju, vajcia, arašidy, orechy, ryby, kôrovce a pšenicu.

Ako doplnok výživy užívajte denne 1 pak s jedlom, nezáleží na tom, ktoré jedlo dňa to bude. Pre dosiahnutie maximálneho účinku užívajte denne bez ohľadu na tréningový alebo netréningový deň.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí. Pre udržanie čerstvosti čo najdlhšie skladujte na chladnom a suchom mieste, mimo dosahu tepla, vlhkosti a slnečného svetla.