Protein Delite
Protein Delite - Scitec Nutrition: Gurmánsky bielkovinový nápoj so skutočnými kúskami ovocia a čokolády.
Výrobca: Scitec Nutrition
10,67 € bez DPH
12,80 €
Stav skladu: skladom

Kvôli času náročnosti prípravy jedla, nie je praktické konzumovať tuhú stravu každé 2-3 hodiny, napriek tomu je nutné zabezpečiť pre zachovanie výkonnosti a zdravia organizmu dostatočné množstvo živín a to hlavne bielkovín. Prvotnou príčinou zhoršenia zdravotného stavu je nevhodný spôsob stravovania. Nemožno sa čudovať, že čoraz viacej ľudí trpí obezitou a s inými komplikáciami, spojenými práve s týmto globálnym problémom. Pri jednoduchej konzumácii kvalitných a chutných jedál by sme nemuseli naše zdravie ohroziť.

PROTEIN DELITE je jedným z najchutnejších a najzdravších proteínových nápojov na svete. Pomôže vám vychutnať príchute zakázaných sladkostí aj počas diéty!

PROTEIN DELITE uspokojí vašu chuť na sladké, ale pomáha tiež pri budovaní svalstva a spaľovaní tuku. Anabolická a antikatabolická zmes produktu sa skladá z rôznych druhov bielkovín a dokáže rýchlo zvýšiť prísun nevyhnutných aminokyselín vo vašich svaloch.

PROTEIN DELITE obsahuje pravé kúsky ovocia a čokolády! Produkt je vhodný ako jednoduchá, rýchla a extrémne chutná strava. Je ideálny pri diétach s nízkym obsahom sacharidov.

Protein blend (ultrafiltered whey protein concentrates containing lactoglobulin, lactoferrin, lactalbumin and immunoglobulin protein microfractions; milk protein concentrate), Dextrose, L-Glutamine, Taurine, Xanthan Gum, Acesulfame-K, Sucralose, chocolate pieces, cocoa powder, natural and artificial flavors (vanilla, chocolate).

Veľkosť jednej dávky: (príchuť alpská čokoláda) 1 odmerka (30 g) % DV
Počet dávok v balení: (1 000 g) 33
Počet dávok v balení: (4 000 g) 133
Hodnoty jednej dávky
Kalórie 122 kcal *
Kalórie z tuku 6 kcal *
Tuk celkom 2,5 g *
Cholesterol 25 mg *
Sacharidy celkom 6 g *
Cukry 3 g *
Vláknina 1,5 g *
Bielkoviny 19 g *
Draslík 37,5 mg 2 %
Sodík 165 mg *
Amino zmes (dextróza, L-glutamín, Taurín) 485 mg *

*% DV - denná dávka nebola stanovená

Rozmiešajte dávku v 200-300 ml nízkotučného mlieka alebo vody. Užívajte 1-2 dávky denne, po tréningu a ako večerné jedlo.