The RIPPER!

Jeden z najlepších a najrýchlejších nových spaľovačov dneška.

Výrobca: Cobra Labs
18,25 € bez DPH
21,90 €
Stav skladu: skladom

The Ripper je veľmi silný a účinný spaľovač tukov s rýchlym nástupom účinku a vynikajúcou chuťou. Obsahuje koncentrované zložky, ktoré sú určené nie len pre spaľovanie tukov, ale zároveň kontrolujú aj chuť do jedla a poskytujú stálu energiu počas celého dňa.

Zloženie 1 dávky 5g
Calories 5
Total Fat 0 g
cholesterol 0 mg
Total Carbohydrate 1 g
Dietary Fiber 0 g
Sugars 0 g
proteín 0 g
vitamín C 45 mg
vitamín B12 25 mcg
Pantothenic Acid 4 mg
Chromium (As Chromium Picolinate) 100 mcg
Extreme Muscle Fuel 3,055mg
CarnoSyn ® (Beta-Alanine), Taurín, Guarana Extract, Raspberry ketones, Caffeine (200mg)
Ripper Shred Matrix 106mg
Acetyl L-Carnitine HCl, Green Coffee Extract, Green Tea Extract, Cinnamon Bark Extract, Olive Leaf Extract (40% Oleuropein)

Prvých 5 dní užívajte 1 odmerku 10-15 min pred raňajkami, v prípade, že sa neprejaví neznášanlivosť na výrobok môžete užiť druhú dávku s odstupom 6. hodín. Maximálna denná dávka je 2 odmerky.

Upozornenie:

Neužívajte, ak ste alergickí na ktorúkoľvek zložku lieku. Výrobok je určený zdravým ľuďom. Dlhodobé užívanie výrobku konzultujte s odborníkom vzdelaným v oblasti medicíny. Pred užívaním sa poraďte so svojím praktickým lekárom. Tento produkt nie je vhodný pre tehotné ženy a dojčiace matky. Vysoký obsah kofeínu. Vzhľadom na vysoký obsah kofeínu môže byť nebezpečný deťom, mladistvým do 18 rokov, tehotným a dojčiacim ženám, diabetikom, osobám citlivým na kofeín, osobám s vysokým krvným tlakom alebo inými kardiovaskulárnymi chorobami. Výrobok nie je vhodný pre registrovaných športovcov.