Testosterol 250
Testosterol 250 je doplnok výživy pre športovcov s účinnými frakciami rastlinných sterolov a ďalších látok, ktoré podporujú rýchle dosiahnutie vašich fitness cieľov.
Výrobca: Megabol
2,42 € bez DPH
2,90 €
Stav skladu: skladom

Testosterol 250je prírodný anabolizant ideálny ako doplnok výživy pri budovaní svalovej hmoty.

Testosterol 250 jemimoriadne silný anabolizant, s ktorým dosiahnete svoje fitness cielerýchlo a jednoducho. Stačí vám kvalitná strava, dostatok bielkovín, pravidelný tréning aTestosterol 250, efektívny stimulantsekrécie testosterónu. Táto kombinácia je ideálna prebudovanie svalnatej postavy.

Prípravok obsahujeúčinné frakcie rastlinných sterolov,a teda chemických zlúčenín odvodených od stearanu. Niektoré metabolity sterolov môžu v organizmenapodobňovať typické hormónya súperiť s nimi o receptory v telesných bunkách. To vedie k modifikácii mnohých fyziologických funkcií. Spoločným výsledkom týchto procesov jeregulácia kvantitatívnych vzťahovmedzi 17-ketosteroidmi, testosterónom, progesterónom, androsterónom a kortikosteroidmi.

Testosterol 250 a jeho výhody

  • je silný prírodný anabolizant
  • obsahuje frakcie rastlinných sterolov
  • je vhodný doplnok výživy pre rýchle dosiahnutie fitness cieľov
  • jeden z najpredávanejších anabolizantov na svete

Rastlinné steroly, inulín,fenolické glykozidy,flavonoidy,fitochinony.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Rastlinné steroly 250 mg
Inulín 15 mg
Fenolové glykozidy 1,75 mg
Flavonoidy 0,75 mg
Fitochinón 0,01 mg

Dávkujte 1 kapsulu denne po raňajkách, nepretržite po dobu 45 dní. V prípade, že ste pokročilý bodybuilder, alebo máte hmotnosť vyššiu ako 85 kg, dávkovanie zdvojnásobte.