One-A-Day

Vitamin One-A-Day od IronFlex je vysoko kvalitný vitamínový a minerálny komplex obsahujúci zložky potrebné pre správne fungovanie celého tela.

Výrobca: Ironflex
5,58 € bez DPH
6,70 €
Stav skladu: skladom

Prípravok obsahuje veľkú dávku vitamínu A,D,E, vitamínov skupiny B a minerálov ako horčík, železo, draslík, jód a zinok. Tieto zložky podporujú imunitu, zdravie kostí, nervový systém a zdravý stav vlasov, pokožky a nechtov. Vo Vitamin One-A-Day nájdete plnohodnotný vitamínový komplex počnúc vitamínom D, ktorý podporuje imunitu a udržiava dobrý stav kostí a zubov. Vitamín C je zodpovedný aj za imunitu a posilňuje organizmus v období zvýšenej chorobnosti. V doplnku od Iron Flex nájdete aj veľkú dávku vitamínov B, sú to: riboflavín, kyselina listová, B6, B12, biotín, niacín a tiamín. Zodpovedajú za pomoc v boji proti únave, podporujú činnosť nervovej sústavy, udržiavajú správny metabolizmus, podporujú aj dobrý stav vlasov a nechtov. Vitamín E a A sú silné antioxidanty, ktoré majú dobrý vplyv na pokožku.

hydrogenfosforečnan vápenatý, plnidlo (celulóza), uhličitan horečnatý, kyselina l-askorbová, protihrudkujúce látky, (oxid kremičitý), amid kyseliny nikotínovej, oxid zinočnatý, retinylacetát, síran manganatý, D-pantotenát vápenatý, cholekalciferol, tiamínmononitrát , pyridoxín hydrochlorid, riboflavín, kyselina pteroylmonoglutámová, jodid draselný, pikolinát chrómu (III), molybdenan sodný (VI), selenan sodný (IV), D-biotín, kyanokobalamín.

 

Účinné látky 1tab
Biotín 15μg
Chróm 15μg
Zinok 15mg
Fosfor 39mg
Jód 150μg
Kyselina listová 400μg
Kyselina patotónová 10mg
Horčík 100mg
Mangán 5mg
Molybdén 15μg
Niacín 30mg
Draslík 21mg
Riboflavín 3mg
Selén 10μg
Tiamín 3mg
vápnik 40mg
Vitamín A 5500μg
Vitamín B6 (HCl) 3mg
Vitamín B12 9μg
Vitamín C 120mg
Vitamín D 400μg
Vitamín E 30μg
Železo 27mg

Užívajte jednu tabletu raz denne.

Upozornenie:

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávky na konzumáciu počas dňa. Výrobok nemôžu používať ľudia, ktorí sú alergickí na niektorú z jeho zložiek. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote v tesne uzavretých nádobách.