Mutant Whey

Mutant Whey je špičkový lahodný proteín vyrobený zo 4 druhov najkvalitnejších srvátkových bielkovín s jedinečnými vlastnosťami.

Výrobca: PVL
45,08 € bez DPH
54,10 €
Stav skladu: skladom

Vyznačuje so vynikajúcim aminokyselinovým profilom s vysokým obsahom esenciálnych BCAA a glutamínu. Každý z proteínových zdrojov má iný čas vstrebávanie a telo je tak stále zásobované potrebnými aminokyselinami. MUTANT Whey je určený všetkým ľuďom a športovcom, ktorí chcú zvýšiť svoj denný príjem bielkovín, podporiť rast svalov a zlepšiť regeneráciu . Pre bezproblémové trávenie bola pridaná zmes tráviacich enzýmov (laktáza, proteáza).

Mutant Whey je vyrobený vo federálne kontrolovaných GMP (Good Manufacturing Practice) licencovaných zariadeniach. GMP je protokol špeciálne využívaný v potravinárskom, farmaceutickom a zdravotníckom priemysle. Tým MUTANT zaručuje spotrebiteľom najvyššiu kvalitu, bezpečnosť a ochranu zdravia v každom ohľade. Federálne zariadenie tiež vykonávajú extra bezpečnostné testy na salmonelu, lystériu a iné škodlivé patogény. Tieto testy so nevykonávajú u iných druhov srvátkových koncentrátov.

výhody

  • obsahuje 4 druhy najkvalitnejších srvátkových proteínov
  • urýchľuje rast svalov bez tuku
  • podporuje a zlepšuje regeneráciu
  • konštantne zásobuje telo dôležitými živinami
  • lahodná a krémová chuť, ktorá so neomrzí
  • instantné a dobre rozpustný
  • obohatený o tráviace enzýmy a zdravé MCT

Zmes bielkovín (srvátkový koncentrát, srvátkový / fosfolipidov koncentrát, srvátkový izolát, hydrolyzovaný srvátkový proteín), MCT prášok (frakcionovaný kokosový olej, maltodextrín), vláknina z jačmeňa, kakao, inulín , zahusťovadlo: guarová guma, prírodné a umelé arómy, emulgátor: slnečnicový lecitín, soľ, sladidlá (sukralóza, acesulfam draselný, purifikovaný extrakt z listov stévie), enzýmy (laktáza, proteáza), škorica, citrát draselný, antioxidanty (kyselina askorbová, vitamín E tokoferoly).

 

Priemerné nutričné hodnoty (môžu so líšiť podľa príchuťou) 1 dávka (37 g) RVH% *
kalórie 586 kJ / 140 kcal **
tuky 2,5 g **
z toho nasýtené 1,5 g **
sacharidy 8 g **
z toho cukry 3 g **
vláknina 1 g **
bielkoviny 22 g **
soľ 0,33 g **
vápnik 120 mg 15%
BCAA 5 g **
leucín 2,5 g **
izoleucín 1,3 g **
valín 1,2 g **
glutamín 3,5 g **
* RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
** RVH nie je stanovené

Alergény:

Obsahuje obilniny obsahujúce lepok, mlieko alebo výrobky z nich

1 dávka = 36g (1 odmerka)v tréninkový deň užite 1 dávku ráno na lačno, druhú cca 45min po tréninku a tretiu pred spaním. V netréninkový den užíjte 1 dávku ráno na lačno a večer pred spaním

Upozornenie:

So sladidlami, vhodné najmä pre športovcov.

Nie je určené pre deti do 3 rokov! Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za prípadné škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.