Mutant Mass
Najnovší Mutant Mass od PVL - u nás najnovší obal, nové vylepšené zloženie a chuť.
Výrobca: PVL
19,08 € bez DPH
22,90 €
Stav skladu: skladom

ČISTÉ A OHROMNÉ SVALY

Toto je gainer na ktorý ste čakali! Mutant Mass bol zostavený v spolupráci s výhradne tvrdo cvičiacimi atlétmi, ktorý požadujú silu, absolútnu veľkosť a Maximálny výkon. Ak to myslíte s naberaním čistej svalovej hmoty vážne, Mutant Mass je odpoveď.

MUTANT MASS - VEDECKÉ PREDPOKLADY

 1. Mutant Mass bol vyvíjaný viac ako 2 roky a je založený na dôkazoch vedy.
 2. Ešte dôležitejšie je, že práve skončilo testovanie v posilňovniach na skutočných atlétoch.
 3. Výsledok? Ak raz denne pridáte jednu dávku Mutant Massu k svojej obvyklej strave, môžete pribrať až 2,5 kg čistých svalov a behom ďalších 14 dní zvýšiť svoj Bench-press o 5-10 kilogramov a zväčšiť hrudník až o 2,5 cm.
 4. To nie je raketová veda, len Mutant Mass plní svoju prácu.

AKO MUTANT MASS PRACUJE?

K naberaniu ohromných blokov svalov, ktorých si ľudia všimnú, potrebujete najprv svaly zlomiť (to robí tvrdý tréningov posilňovni) a následne vaše vyčerpané svaly poriadne nakŕmiť. Ak prijímate 4 jedlá denne, berte dávku Mutant Mass hneď po tréningu. Pocítite ako sa vaše svaly vzpínajú silou, ako sa precízne vytvorená zmes živín dostáva priamo do svalov.

PREČO POTREBUJEM ROZLIČNÉ PROTEÍNY?

Desať tých najlepších proteínov dodávajúcich ohromné spektrum aminokyselín zabezpečuje ešte väčší svalový rast. Táto patentovaná technológia je vytvorená k pretlačeniu väčšieho množstva využiteľného proteínu do svalu tak, aby postupne zaplavila vaše svaly vlnou di, tri a oligo peptidových aminokyselín z týchto proteínov. 92% tých, ktorý sa pokúšajú nabrať čistú svalovú hmotu, nemôžu túto hmotu nabrať, pretože užívajú zlý proteín. ISO-STACK 10 je perfektný sám o sebe, pokiaľ je ale navyše zmiešaný so špecifickými karbohydrátmi a lipotermickými tukmi ako v Mutant Masse, potom môže tento proteín robiť presne svoju prácu - budovať čistú svalovú hmotu.

VIEM ŽE PROTEÍN BUDUJE SVALY - NAČO SÚ KARBOHYDRÁTY A TUKY?

Svalové tkanivo je tvorené výhradne proteínmi. Ale pokiaľ tvrdo trénujete a snažíte sa pridať silu a svaly, musíte byť schopný dostať proteín priamo do svalov! Najväčší problém u ľudí ktorý majú problém s priberaním váhy je to, že je proteín vyčerpaný skôr než sa dostane do svalov. K doplneniu vašej telesnej energie potrebujete adekvátny zdroj ozajstného paliva. - karbohydrátov

AKO DOBRÝ JE MUTANT MASS?

V skutočnom teste 230 kvalitných cvičiteľov užívalo MUTANT MASS po 10 dní a tu sú výsledky:

 1. 96% zachutil!
 2. Priemerný nárast hmoty v 10 dňoch bol 3,7 libry
 3. 92% hlásilo nárast bicepsu a objemu hrudníku
 4. 87% hlásilo zníženie telesného tuku
 5. 92% hlásilo zvýšenie energie
 6. 87% hlásilo že sú ich svaly napnutejšie a silnejšie
 7. 100% odporúča pokiaľ chcete nabrať čistú svalovú hmotu !

Waxy Maize (Waxy Corn) Starch, maltodextrin, whey protein concentrate and protein matrix (whey protein concentrates, milk protein concentrate, milk protein isolate, micellar casein, calcium caseinate, whey protein isolate, whey protein hydrolysate, modified milk ingredients, egg albumen), thickener: defatted sooybean, coconut MCT oil powder (coconut oil, corn syrup solids), sodium caseinate, dipotassium phosphate, emulsifier: mono & diglycerides, anticaking agent: silicon dioxide, preservative: sulfur dioxide (E220), sextrose (monohydrate), waxy barley starch (contain gluten), glutamine peptide (from wheat protein - contains gluten), thickeners: guar gum and/or xanthan gum, sunflower seed oil, fructose, vanillin, natural and artificial flavours, sweetener: sucralose (E955) (135 mg/260 g), cinnamon powder, cinnamon extract (cinnulin PF brand), inulin, flax seed powder, colostrum, whole oat powder, emulsifier:soya lecithin.

Nutričné hodnoty: (príchuť vanilla ice cream) v 2 odmerkách (130g) v 4 odmerkách (260g) v 100 g
Energia 530 kcal/2 215 kJ 1 060 kcal/4 430 kJ 410kcal/1700kJ
Bielkoviny 26 g 52 g 20 g
Sacharidy 91 g 182 g 70 g
z toho cukry 19 g 38 g 14,6 g
Tuky 7 g 14 g 5,4 g
z toho saturované tuky 4 g 8 g 3,1 g
Sodík 210 mg 420 mg 160 mg
Vláknina 2 g 4 g 1,5 g

Alergény:

Obsahuje mlieko, vajcia, pšenicu, sóju, ovos, jačmeň, kukuricu, ľan, kokos, siričitany, slnečnicové semienka a škoricu. Vyrábané v podniku, ktorý spracúva glukosamín, ryby, arašidy, orechy a sezamové semienka.

Základná doporučená dávka je 65-130 g (1 až 2 odmerky) zmiešať s 200-400ml vody alebo mlieka, hodinu pred a ihneď po tréningu. V netreningový deň k zvýšeniu účinnosti odporúčame 2 x denne 65-130 g (1 až 2 odmerky) medzi jedlami.

Upozornenie:

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodný pre dojčiace a tehotné ženy, a pre deti do 15 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.