Flex powder novinka
Flex Powder bol navrhnutý tak, aby poskytoval lepšiu regeneráciu, podporu kĺbov, chrupaviek a kostí. Je to ideálne riešenie pre športovcov, amatérov mnohých športových disciplín a najmä bežcov, ktorí sú v tejto oblasti obzvlášť vystavení mikroranám.
Výrobca: Ironflex
8,33 € bez DPH
10,00 €
Stav skladu: skladom
  • Obsahuje kolagén alebo „proteín mladosti“
  • Zlepšuje prácu kĺbov
  • Zlepšenie pevnosti pokožky
  • Ochrana pred úrazmi
  • Pre vegánov (neobsahuje rybí kolagén)
  • Protizápalový a regeneračný účinok.
  • Zlepšuje regeneráciu po cvičení

Chcete zlepšiť regeneráciu po intenzívnom tréningu, posilniť zaťažené kĺby a kosti?Skontrolujte prípravok od IronFlex je perfektným riešením pre amatérov vytrvalostných a silových športov, ktorí chcú zlepšiť rýchlosť a stupeň regenerácie svojho tela.

Pozrite sa na výhody:


FLEX PRÁŠOK 400g od IronFlexje prípravok obsahujúci zmes kolagénu, l-prolínu, glukozamínu a vitamínu C, horčíka a vitamínu B6.Kombinácia všetkých týchto zložiek v jednom prípravku dáva mieru, ktorá je po tvrdom tréningu, sile a vytrvalosti nenahraditeľná.Podporuje regeneráciu tkaniva, chráni kĺby a kosti, regeneruje chrupavky.Perfektný pre ľudí, ktorí veľa behajú, pomôže namazať poškodené a namáhané kolená.Použitím tohto viaczložkového prípravku si budete môcť užívať šport dlhšie.Okrem toho sa zlepší vzhľad vašej pokožky, zlepší sa jej pružnosť a zredukujú sa jemné vrásky.Vitamín C zlepší rýchlosť regenerácie tkaniva po tréningu, vďaka čomu budete môcť nasledujúci tréning vykonávať rýchlejšie.

Kolagén, bielkovina s jedinečnými vlastnosťami, sa nazýva proteín mladosti.Ak ste vystavení fyzickému preťaženiu, mali by ste sa doplniť kolagénom, kolagén podporuje udržanie správnej štruktúry kostí, kĺbov, svalov a väzov.Produkcia kolagénu v tele klesá po 25. roku života.Intenzívny tréning, vytrvalostný alebo silový tréning zvyšuje dopyt po kolagéne, pri intenzívnom cvičení dochádza k mikroúrazom, je potrebná okamžitá regenerácia, ktorá efektívne ochráni svaly a kĺby.Prášok Flex od spoločnosti IronFlexpoužíva hydrolyzát kolagénu, je to typ kolagénu, ktorý je produkovaný technologickými postupmi zameranými na vytvorenie najdostupnejšej formy kolagénu pre naše telo.

FlexPowder od IronFlex je ideálny pre VEGAN


L-prolínje aminokyselina, ktorá podporuje správnu funkciu pohybového systému, podporuje funkcie kĺbov, šliach a chrupaviek.
Suplementácia L-prolínom je preto veľmi dôležitá v období úrazov, rehabilitácií a intenzívnych tréningov.Ako súčasť kolagénu prispieva k pružnosti stien tepien, čo podporuje správne fungovanie obehového systému.Je zodpovedný za mladý vzhľad pokožky, ako aj za dobrý stav vlasov a nechtov.Prolín sa používa pri športových suplementáciách, pomáha budovať svalovú hmotu a tiež urýchľuje regeneráciu po tréningu.

Používa sa aj v tejto modernej viaczložkovej formulácii

MSMalebo sulfonylmetán.Je to organická zlúčenina síry, o ktorej sa predpokladá, že má priaznivý vplyv na zdravie kĺbov a protizápalové vlastnosti.MSM znižuje bolesť kĺbov.Zlepšuje regeneráciu.

Glukosamín sulfát,ktorý podporuje regeneráciu kĺbov a chrupaviek.Pri intenzívnom tréningu klesá množstvo synoviálnej tekutiny a cítime sa sucho a streľba v kĺboch.Práve glukozamín sulfát je stavebným kameňom tejto synoviálnej tekutiny.Použitie glukozamín sulfátu sa prejavuje výrazným zlepšením práce kĺbov.


Vitamín CPre športovcov má veľmi vysoký antioxidačný význam, vďaka čomu je aktivita voľných radikálov účinne inhibovaná.Suplementácia vitamínu C sa prejavuje výrazným zlepšením účinnosti regenerácie, pretože chráni svalové bunky pred poškodením voľnými radikálmi a súčasne zlepšuje rast buniek a ich obnovu.


FlexPowder je chutný prášok, ktorý vám pomôže starať sa o zdravé kĺby a chrániť sa pred zranením.

hydrolyzovaný kolagén, l-prolín, komplex sacharidov, glukozamín sulfát, MSM (metylsulfonylmetán), vitamín C, horčík, vitamín B6, stabilizátor E414, regulátor kyslosti kyselina jablčná, sladidlo sukralóza

Aktívne zložky 1 porcia (20 mg) RDA% * /% RDA
Hydrolyzovaný kolagén 10 000 mg **
L-prolín 1 200 mg **
Glukosamín sulfát 300 mg **
MSM 300 mg **
Vitamín C 200 mg 250%
Horčík 60 mg 16%
Vitamín B6 5 mg 357%

*** Nutričné ​​hodnoty v tabuľke sa môžu mierne líšiť v závislosti od šarže.Webová stránka je neustále aktualizovaná, ale stáva sa, že máme niekoľko šarží produktu na sklade.
** Referenčná hodnota príjmu pre priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
* Zložky, gramáže a nutričné ​​hodnoty sa môžu mierne líšiť v závislosti od variantu chuti produktu.

Špecialisti zo spoločnosti IronFlex odporúčajú užívať po tréningu.1 porciu (20 gramov) zmiešajte s 200-300 ml vody.

Upozornenie:

Výrobok nie je určený na použitie počas gravidity a laktácie.Držte mimo dosahu detí.Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.