EAA Mega Strong Powder

Instantná zmes deviatich esenciálnych aminokyselín (Essential Amino Acids = EAA), obohatená o vitamíny B5, B6, B12, D a zinok. Esenciálne aminokyseliny sú nevyhnutné aminokyseliny. Ľudské telo ich nedokáže syntetizovať z iných zdrojov alebo látok a človek ich tak musí prijímať v strave.

Výrobca: Nutrend
16,33 € bez DPH
19,60 €
Stav skladu: skladom

EAA Mega Strong Powder obsahuje všetky esenciálne aminokyseliny.Športovci vyhľadávajú kvalitnú bielkovinu, bohatú na esenciálne aminokyseliny hlavne z dôvodu zabezpečenia základných látok pre možnosť svalového rastu.Vplyvom nevhodného stravovania môže byť prijaté nedostatočné množstvo niektorej esenciálnej aminokyseliny. Zároveň EAA Mega Strong Powder obsahuje Vitamíny skupiny B a vitamín D.

  • Vitamín B5 prispieva k normálnej syntéze a metabolizmu steroidných hormónov, vitamínu D a niektorých neurotransmiterov, ďalej prispieva k zníženiu únavy a prispieva k energetickému metabolizmu
  • Vitamín B6 prispieva k normálnemu metabolizmu bielkovín a glykogénu, ďalej prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek a k normálnej funkcii imunitného systému
  • Vitamín B12 prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a tiež má úlohu v procese bunkového delenia
  • Vitamín Dprispieva k normálnej absorpcii/využitiu vápnika a fosforu, ďalej prispieva k udržaniu normálnej svalovej funkcie a k normálnej hladine vápnika v krvi

Výhody:

  1. Spojenie 9-tich esenciálnych aminokyselín
  2. Bez cukru
  3. Bez lepku

Pineapple+Pear:Zmes instantních EAA (L-leucín, L-lyzín, L-izoleucín, L-valín, L-treonín, L-metionín, L-fenylalanín, L-tryptofán, emulgátor slnečnicový lecitín), regulátor kyslosti kyselina citrónová, maltodextrín L-histidín, aróma, extrakt zo zeleného čaju (40 % L-theanín), regulátor kyslosti kyselina jablčná, chlorid sodný, stabilizátor xantánová guma, glukonát zinočnatý, koncentrát zo svetlice, citronan sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D-pantotenát vápenatý, cholekalciferol, hydrochlorid pyridoxínu, kyanokobalamín.

Orange+Apple:Zmes instantných EAA (L-leucín, L-lyzín, L-izoleucín, L-valín, L-treonín, L-metionín, L-fenylalanín, L-tryptofán, emulgátor slnečnicový lecitín), maltodextrín, regulátor kyslosti kyselina citrónová, L-histidín, aróma, extrakt zeleného čaju (40 % L-theanín), regulátor kyslosti kyselina jablčná, chlorid sodný, stabilizátory akáciová a xantánová guma, glukonát zinočnatý, citrát sodný, sladidlá sukralóza a steviol-glykozidy, protihrudkujúca látka oxid kremičitý, D -pantotenát vápenatý, cholekalciferol, pyridoxín hydrochlorid, farbivo beta karotén, kyanokobalamín.

 
Veľkosť jednej dávky: 12 g  
Počet dávok v balení: (300 g) 25  
Hodnoty: v 100 g v 12 g
L-leucín 19 167 mg 2 300 mg
L-izoleucín 7 917 mg 950 mg
L-valín 7 917 mg 950 mg
L-lyzín 13 750 mg 1 650 mg
L-metionín 1 917 mg 230 mg
L-treonín 6 667 mg 800 mg
L-fenylalanín 1 917 mg 230 mg
L-tryptofán 1 917 mg 230 mg
L-histidín 5 667 mg 680 mg
Kyselina pantoténová 50 mg 6 mg
Vitamín B6 11,7 mg 1,4 mg
Vitamín B12 20,8µg 2,5µg
Vitamín D 62,5µg 7,5µg
Zinok 83,3 mg 10 mg
Extrakt zo Zeleného čaju 2 083,3 mg 250 mg
Cukry < 0,5 g < 0,1 g

Alergény:

Môže obsahovať stopy sóje a mliečnej bielkoviny.

Rozmiešajte 12 g v 350 ml vody. Nápoj vypite maximálne 1x denne pred tréningom.

Upozornenie:

Nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosah detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 °C, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia. Chráňte pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Po otvorení skladujte pri teplote do 25 C a spotrebujte do 3 mesiacov. Po namiešaní sú v nápoji viditeľné nerozpustené častice, čo je prirodzenou vlastnosťou výrobku.