Biosterol
Biosterol je doplnok výživy, ktorý slúži ako prírodná náhrada steroidov. Obsahuje saponíny, fytosteroly a steroidné alkaloidy, vďaka ktorým dosiahnete svoje fitness ciele rýchlejšie a efektívnejšie.
Výrobca: Megabol
2,39 € bez DPH
2,87 €
Stav skladu: skladom

Biosterol je výživový doplnok najnovšej generácie typu„testosterónový booster“.Obsahuje vysoký podiel saponínov, ktorý vásefektívne priblíži k vašim fitness cieľom.V ľudskom organizme totiž existujú príslušné metabolické dráhy, ktoré sú schopnébiosyntézy steroidných látokzo saponínov. Saponíny sú pritom chemické zlúčeninyrastlinného pôvodu, ktoré menia štruktúru cytoplazmatických membrán tak, že súpriepustnejšie pre organické látky. Zároveň sa saponíny môžu pretvoriť nasteroidné hormónyalebo parahormóny sanabolickým účinkom.

Pri vyváženej strave vám pretopatentovaná formula Biosterolpomôže zvládnuť náročné a intenzívne tréningy. Tento stimulant testosterónu je vhodné užívať počasobjemových a silových cvičení, pretože práve vtedy potrebujete zvýšiť hladinu testosterónu. Biosterol s vysokým obsahom steroidných saponínov je ideálny akoprírodná náhrada steroidov pre športovcov.

Biosterol a jeho výhody
  • prírodná náhrada steroidov
  • obsahuje saponíny, fytosteroly a steroidné alkaloidy
  • je vhodný počas objemových a silových tréningov
  • podporuje dosahovanie vašich fitness cieľov

Účínné látky (extrakty): Nigellae fluidum, Capsici fluidum, Trigonellae fluidum, Myristicae liquidum, Glycyrhizate siccum, Cynarae fluidum.

Nutričné hodnoty 1 kapsula
Saponíny 200 mg
Fytosteroly 66 mg
Steroidné alkaloidy 0,25 mg

Užívajte 1-2 kapsule ráno, po jedle. Biosterol by mal byť užívaný každodenne. Kvôli stimulačnému účinku by prípravok mal byť užívaný v rozpätí 18 hodín. V deň tréningu užite 1 kapsulu s posledným jedlom pred tréningom. V prípade užívania 2 kapsúl denne – užívajte dvakrát denne po jedle.