BCAA Xtra drink
BCAA Xtra drink je nápoj bohatý na BCAA, L-leucín, L-izoleucín, L-valín v pomere 2:1:1. Obsahuje až 4000 mg BCAA v jednej dávke. Nápoj urýchľuje regeneráciu svalovej hmoty, pôsobí antikatabolicky a redkuje kyselinu mliečnu.
Výrobca: Activlab
0,50 € bez DPH
0,60 €
Stav skladu: skladom

BCAA Xtra drink je pasterizovaný nápoj, ktorý je zdrojom vetvených aminokyselín BCAA, a toL-leucín, L-izoleucín, L-valín v pomere2:1:1. Jedna dávka obsahuje až 4000 mg BCAA. BCAA tvoria približne 1/3 svalov a hrajú dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín. Pôsobia antikatabolicky a pomáhajú redukovať kyselinu mliečnu počas fyzickej záťaže. Sú nevyhnutné pre rast svalov a urýchlenie regenerácie. BCAA Xtraje ideálne riešenie pre ľudí, ktoré chcú zväčšiť svalovú hmotu a silu bez nárastu tukového tkaniva.

Pôsobenie prípravku je dodatočne zosilňované L-glutamínom, ktorý je aminokyselina dôležitá pre biosyntézu bielkovín. Je odporúčaný pre výkonnostných aj rekreačných športovcov. Urýchľuje regeneráciu organizmu po výkone a zabraňuje katabolizmu. Navyše, neobsahuje žiadne tuky ani sacharidy.

BCAA Xtra drink a jeho výhody

  • urýchľuje regeneráciu
  • zabraňuje katabolizmu
  • obsahuje až 4g vetvených aminokyselín leucín, izoleucín a valín
  • podporuje rast svalov
  • redukuje kyselinu mliečnu

Voda, L-leucín, L-valín, L-izoleucín, regulátor kyslosti - kyselina citrónová, oxid uhličitý, aróma, sladidlá - sukralóza, farbivo: beta-karotén.

Nutričné hodnoty 1 dávka (250 ml)
Kalórie 11 kcal
BCAA 4000 mg
z toho L-leucín 2000 mg
z tohoL-izoleucín 1000 mg
z tohoL-valín 1000 mg

Užívajte pred, počas alebo po tréningu.