Arthro Guard Pack
Arthro Guard Pack - Biotech USA: Viacúrovňová ochrana kĺbov a kostí v balíčkoch, celkom s 5 tabletkami, kapsulami a mäkkým želatínovými kapsulami v každom balíčku.
Výrobca: Biotech USA
22,60 € bez DPH
27,12 €
Stav skladu: skladom
  • Spája silu rôznych látok, aby poskytol 360° starostlivosť
  • Táto úžasná formula obsahuje 1000 mg glukosamínu, 1000 mg chondroitínu, 1000 mg MSM a 500 mg ľanového oleja
  • Naviac je tu špeciálna zmes prírodných bylín, obsiahnutá v každom balíčku s hodnotnými zložkami, ako je bromelain alebo boswellia.
  • Obohatený o zinok a mangán, ktoré podporujú normálnu funkciu kostí nie len v kĺboch, ale v celej kostre vášho tela
  • Viac vitamínu E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom, tak ako aj vitamín C, ktorý prispieva k tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek

Tableta Glucosamine Plus: glukosamín HCl, chondroitín sulfát, metylsulfonilmetán (MSM), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropyl methylcelulóza), polevové činidlo (hydroxypropyl methylcelulóza), protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), kyselina hyalurónová.

Kapsula Multivitamin: extrakt z koreňa zázvoru, kyselina L-askorbová, kapsula (želatina), čistená voda, oxid zinočnatý, d-alfa tokoferol sukcinát, síran manganatý, protihrudkové činidlo (stearan horečnatý), nosič (oxid kremičitý), farbivo (oxid titaničitý), seleničitan sodný.

Tableta Multi Herb: koreň kurkumy, N-acetyl-L-cysteín, kadidlo (živica z kmeňa stromu Boswellia), objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza, hydroxypropyl methylcelulóza), arabinogalaktán, kyselina R-alfa lipoová, bromelain, beta-1,3-glukán, žumen (Cissus quadrangularis), objemové činidlo (fosforečnan vápenatý), polevové činidlo (hydroxypropyl methylcelulóza), echinacea purpurová (koreň), kvercetín, pterostilben, piperín, extrakt z koreňa zázvoru, extrakt z koreňa pohánkovca japonského (Fallopia japonica), extrakt z brusníc čučoriedkových, extrakt z čučoriedok chocholíkatých, extrakt z granátového jablka, protihrudkové činidlá (oxid kremičitý, stearan horečnatý), semienka malín, extrakt z hroznových jadierok, lykopén, luteín.

Kapsula s olejom z ľanových semienok: olej z ľanových semienok, kapsula (želatína), zvlhčovadlo (glycerol), čistená voda.

Výživová hodnota: v 1 dávke (1 balíček) % ODD/ 1 balíček
Tableta Glucosamine Plus/ 2 tablety
Glukosamín HCI 1 000 mg
Chodroitín sulfát 1 000 mg
Metylsulfonilmetán (MSM) 1 000 mg
Kyselina hyalurónová 20 mg
Kapsula multivitamín/1 kapsula
Vitamín C 160 mg 200 %
Vitamín E 12 mg 100 %
Zinok 10 mg 100 %
Mangán 2 mg 100 %
Selén 55 mcg 100 %
Extrakt z koreňa zázvoru 200 mg
Tableta Multi Herb/ 1 tableta
Exinacea purpurová (koreň) 20 mg
Extrakt z koreňa zázvoru 10 mg
Kvercetín (98%) 20 mg
Kyselina R-alfa lipoová 100 mg
Extrakt z koreňa pohánkovca japonského 10 mg
Extrakt z brusníc čučoriedkových 10 mg
Extrakt z granátového jablka (80 %) 10 mg
Extrakt z hroznových jadierok 4 mg
Semienka malín 5 mg
Lykopén 0,5 mg
Luteín 0,5 mg
Koreň kurkumy 200 mg
N-acetyl L-cysteín 200 mg
Bromelaín 100 mg
Kadidlo (živica z kmeňa stromu Broswellia) 200 mg
Beta-1, 3-glukán 100 mg
Žumen (Cissus quadrangularis) 100 mg
Arabinogalaktán 150 mg
Pterostilben 20 mg
Piperín 20 mg
Kapsula s olejom z ľanových semienok/ 1 kapsula
Olej z ľanových semienok 500 mg

Odporúča sa užívať 1 balíček denne s vodou po dobu 3 mesiacov. Pri užívaní prípravku dbajte na dostatočný denný príjem tekutín.

Upozornenie:

Preparát skladujte na suchom mieste bez prístupu priameho slnečného žiarenia. Skladujte mimo dosahu malých detí. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy.