Anabolic Flex

Komplexná kĺbová výživa vo vrecúškach na každý deň v mesiaci.

Výrobca: Kevin Levrone
22,25 € bez DPH
26,70 €
Stav skladu: skladom

Anabolic Flex je komplexný prípravok obsahujúci zložky posilňujúce vaše kĺby, šľachy a väzy. Obsahuje koncentrované a synergicky pôsobiace látky, ktoré sú zodpovedné za výstavbu a rekonštrukciu defektov kĺbovej chrupavky a posilnenie kĺbového maziva.

Intenzívne cvičenie môže viesť k preťaženiu s následným zranením časti kĺbového systému.Problém slabšej kondície a výkonnosti našich kĺbov a kostí je skutočnou pohromou pre našu fyzickú realizáciu a to v každom veku. To sa týka starších ľudí (prirodzená degenerácia) i tých mladších (športovcov). Intenzívne cvičenia a tréningová záťaž u športovcov vedie k rýchlejšiemu znehodnoteniu spojivových tkanív a kĺbového povrchu. Prevencia je vždy lepšia ako liečba. Vďaka systematickému a pravidelnému dopĺňaniu účinných látok a minerálov obsiahnutých v Levro Flex dochádza k zníženiu rizika zranenia a úrazu. Kĺby vďaka dostatku stavebných a výživných látok budú lepšie odolávať náročným tréningom.

Výhody:

  1. Komplexné zloženie
  2. S pridanými vitamínmi C, D a E a minerálmi zinok, selnél, horčík a mangán
  3. Praktické sáčky s dennou dávkou kĺbovej výživy
  4. Balenie vystačí 30 dní

Vitamínový a minerálny komplex (vápenaté soli z kyseliny ortofosforečnej, vitamín C (kyselina L-askorbová), oxid horečnatý, vitamín E (sukcinát d-alfa-tokoferylovej kyseliny), oxid zinočnatý, vitamín D (cholekalciferol), seleničitan sodný, síran manganatý), plnivo (E460 (i)), glukosamín hydrochlorid, chondroitín sulfát, hydrolyzovaný hovädzí proteín, methylsulfonylmetán, ľanový olej (50 % alfa linolénovej kyseliny - ALA), maltodextrín, protihrudkujúce látky (E341, E551, E470b, E553b), spevňujúce látky (E466 , E463, E1521), obal softgélovej kapsule (želatína, zvlhčovadlo (glycerol), voda), kurkuma - extrakt z koreňa (kurkumín 95 %), zázvor - extrakt z koreňa, boswelia - extrakt (kyselina boswellovej 60 %), quercetin, kyselina hyaluronová, obal kapsule (želatína, (farbivo E171)), farbivo E172.

 
Veľkosť jednej dávky: 1 sáčok
Počet dávok v balení: (30 sáčkov) 30
Kĺbový stavebný komplex:  
Glukosamín hydrochlorid 1 440 mg
z toho glukosamín 1 195 mg
Chondroitín sulfát 1 200 mg
Metylsulfonylmetán 1 000 mg
Komplex pre mazanie kĺbov:  
Olej z ľanových semienok 1 000 mg
z toho 50 % kyselina linolénová (ALA) 500 mg
Hydrolyzovaný hovädzí proteín 1 100 mg
Kyselina hyaluronová 10 mg
Podporný kĺbový komplex:  
Extrakt z koreňa zázvoru 200 mg
Extrakt z koreňa kurkumy 289,5 mg
z toho 95 % kurkumín 275 mg
Extrakt zo živice Boswelie 100 mg
z toho 60 % kyselina boswelovej 60 mg
Quercetín 75 mg
Vitamíny a minerálový komplex:  
Vápnik 500 mg
Vitamín C 500 mg
Horčík 150 mg
Selén 100µg
Vitamín D 25µg
Vitamín E 66,7 mg

Alergény:

Môže obsahovať kôrovce a produkty z nich.

Užívajte obsah jedného sáčku počas jedla. Zapite dostatočným množstvom vody.

Upozornenie:

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neužívajte, ak trpíte alergiou na niektorú zo zložiek výrobku.Nie je určený pre deti, dojčiace a tehotné ženy.Doplnky stravy nie sú náhradou pestrej stravy.Uchovávajte mimo dosahu detí. Pestrá a vyvážená strava a zdravý životný štýl sú odporúčané. Ak užívate lieky konzultujte užívanie tohto doplnku so svojim lekárom. Chondroitín sulfát je získaný mikrobiálnou fermentáciou a sulfatáciou.