Alkaly-X

ALKALY-X - Scitec Nutrition: je pokrokový produkt určený na tvorbu svalovej hmoty.

Výrobca: Scitec Nutrition
22,80 € bez DPH
27,36 €
Stav skladu: skladom
  • novinka v doplnkoch výživy na tvorbu čistej svalovej hmoty
  • patentovaná farmaceutická forma kreatínu monohydrátu, ktorá je upravená tak, aby eliminoval PH citlivosť klasického kreatínu a zvýšil tak svoj účinok vo svaloch
  • obsahuje silné trio Beta-alanine, arginín AAKG a citrulín malát, ktoré sú zodpovedné za plné viužitie Nitro Oxide efektu a následnú vazodiláciu (zlepšený transport živín do svalov vďaka roztiahnutému krvnému riečištu a podporu tvorby svalového karnozínu, čo je rastový hormón a stimulant tvorby inzulínu
  • obsahuje Vitargo (super efektívny molekulárny sacharid, ktorý má úlohu rýchlo svaly zásobovať energiou, zvyšovať hladinu inzulínu a glykogénu v krvi)

Vitargo (a patented, high molecular weight carbohydrate from starch), Maltodextrin, Dextrose, Beta-Alanine, Kre-Alkalyn® (buffered Creatine Monohydrate), L-Arginine Base, Taurine, Flavoring (Wild Berry, Raspberry), Acidifier (Citric Acid), Artificial Sweeteners (Acesulfame K, Sucralose), Alpha-Ketoglutarate Calcium, BioPerine® (standardized Piper nigrum extract), Coloring (Carmoisine*, Blue).

Veľkosť jednej dávky: (príchuť fruit punch) 33 g % DV
Počet dávok v balení: 20  
Hodnoty jednej dávky    
Kalórie 93 kcal  
Kalórie z tuku 0 kcal  
Sacharidy celkom 23 g *
Cukry 8 g *
Kre-Alkalyn 3 000 mg *
Beta-Alanín 3 000 mg *
L-Arginín 1 000 mg *
Support Matric 1 005 mg *
Taurín, AKG (Alfa-ketoglutarát, Bioperine (piper nigrum extrakt)    

*DV - denná hodnota nebola stanovená

Alergény:

Vyrábané v podniku, ktorý spracúva mlieko, sóju, vaječné bielka, lepok a arašidy.

Denne sa doporučujú 1-2 dávky Alkaly-X rozpustenej vo vode, v proteínovom alebo sacharidovom nápoji v prvom rade po tréningu.

Upozornenie:

Produkt môže vplývať na využiteľnosť a účinky užívaných liekov! Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Produkt nie je náhradou vyváženej, pestrej stravy. Skladujte mimo dosahu detí!